Ćwiczenia na mięsnie brzucha oraz rozgrzewka

c1

Kochani dziś lekki trening wzmacniający mięsnie brzucha, zaczynamy rozgrzewką:

Czytaj więcej...

Ćwiczenie elongacyjne

reh10

 

Dzień dobry

Moi drodzy dziś proponuję Wam ćwiczenie elongacyjne.

Czytaj więcej...

Morskie opowieści

muz10

Witajcie kochani,

 

Dziś przeniesiemy się nad morze za sprawą morskich pieśni jakimi są szanty. Klikając w link dowiecie się co to są szanty, kto je wykonuje oraz posłuchacie jak one brzmią. Będziecie również mogli nauczyć się śpiewać jedną z nich.

Czytaj więcej...

Mlecz - praca plastyczna

mlecz

Witam. Dzisiaj dalszy ciąg malowania farbami. Namalujemy mlecze. Będą nam potrzebne farby, kartka z bloku technicznego, rolka po papierze toaletowy i nożyczki.

Czytaj więcej...

Stwórz własny herb

herb10

Dzień dobry.

 

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Heraldyki. Heraldyka to nauka zajmująca się herbami. Sami możeci stworzyć wlasny herb :) 

Czytaj więcej...

Słomki z wąsami

w1

Moi drodzy. Dzisiaj mam dla Was zadanie w wakacyjnym klimacie. Zbliża się lato, czekają nas gorące i upalne dni. A co robimy dla ochłody? Pijemy zimne napoje, lemoniady czy koktajle. A taka wąsata dekoracja na słomki to zabawny dodatek dla gości popijających napoje czy na imprezę urodzinową.

Czytaj więcej...

Stół do piłkarzyków

sport10

Dzień dobry,


Moi drodzy na dzisiaj przygotowałem dla Was zajęcia praktyczne, bo wiem że pewnie jesteście zmęczeni po treningach.
Dlatego dzisiaj posiłkując się materiałem znalezionym na znanym nam portalu, zachęcam do wykonania własnych domowych piłkarzyków.

Czytaj więcej...

Ciekawostki o Polsce

fakty

Dzień dobry.

Dzisiaj poznamy trochę informacji o naszym pięknym kraju. Na początek obejrzyjcie film prezentujący ciekawe fakty o Polsce, a później odpowiedzcie na pytania.

Czytaj więcej...

Bomba truskawkowo – czekoladowa

bomba1

Ciasto z musem truskawkowym otulone czekoladowym biszkoptem i czekoladową polewą. Z tym torcikiem każdy dzień będzie słodki ;-)

Czytaj więcej...

Od serca

s1

 

Moi drodzy, dziś obchodzimy Dzień Przyjaciela, a taka osoba od serca to bezcenny skarb w naszym życiu. Podziękujmy jej wysyłając miłą wiadomość, zadzwońmy z życzeniami czy stwórzmy coś własnoręcznie.

Czytaj więcej...

Wodna tęcza

tecza

Dzień dobry. Dzisiaj pobawimy się farbami, zrobimy mały eksperyment. Będą nam potrzebne farby plakatowe, kartka z bloku technicznego, waciki kosmetyczne, strzykawka lub pipetka. Jak nie będziecie mieli strzykawki możecie użyć pędzelka.

Czytaj więcej...

Truskawki – witaminowa bomba

trus1

Wiele informacji na temat owoców sięga czasów starożytnych. W porównaniu z nimi truskawki są stosunkowo młodym odkryciem – znamy je dopiero od jakichś 300 lat. Skąd się wzięły i co sprawiło, że pokochaliśmy je od pierwszego ugryzienia?

Truskawki należą do owoców jagodowych, choć wcale nie są owocami właściwymi. Z botanicznego punktu widzenia ich "czerwona" część to element kwiatu, zaś rzeczywistymi owocami są… pestki. Bez względu na biologię, przysmak ten od wieków gości na naszych stołach, a jego słodki smak urzeka nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia.

Czytaj więcej...

Ćwiczenia na nogi

c6

Witam Was serdecznie. Dziś, ponieważ pogoda nie sprzyja spacerom proponuje Wam zestaw 6 ćwiczeń.

Każde ćwiczenie wykonujemy w 6 seriach po 10 powtórzeń (zamiast ciężarka proponuje butelkę z wodą) oraz ulubioną muzykę :)

Czytaj więcej...

Jak powstają zapałki?

5921 1 thb

W ostatnich dniach wykonywaliście różne zadnia z wykorzystaniem zapałek. Ale czy wiecie kto je wynalazł i jak się je robi?

Czytaj więcej...

Zabawy zręcznościowe

reh09

Witajcie!

                                                              
Wiem, że macie ich pełno w domu! A mówię o nakrętkach!
Dziś pokaże Wam trzy zabawy zręcznościowe z udziałem nakrętek. Gdy macie w domu osobę, która może dołączyć do zabawy, to super, będzie wtedy zabawa z elementem rywalizacji.

Czytaj więcej...

Ćwiczenia siłowe

 

sport09

 

Dzień dobry,

Kochani jak już wiem nie ma powodów do obaw. Niedługo wracamy na nasze zajęcia i w prawie normalnych warunkach będziemy mogli realizować nasze cele.

Na dzisiaj przygotowałem prosty zestaw ćwiczeń siłowych.

Czytaj więcej...