SUKCES ZAWODNIKÓW SEKCJI TENISA STOŁOWEGO NA TURNIEJU W MILÓWCE

  

P1140971

 

W dniach 02 - 04.09.2016 r. odbył się XVI Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych. Impreza organizowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Łodygowice - Eurobeskidy na czele z Prezesem Stanisławem Handerkiem została zorganizowana w Milówce k/Żywca.

W turnieju wystąpiła nasza drużyna w składzie Mariusz Czerwiński, Monika Borewicz, Maksym Chudzicki, Benedykt Mąkosa. Jak zwykle pomocą służył nasz były zawodnik Mirosław Kowalski. Turniej był bardzo bobrze obsadzony, wystąpiło 14 drużyn z całego kraju. Nasi zawodnicy wypadli w tej imprezie bardzo dobrze. Drużyna nasza wygrała turniej drużynowy. W finale zawodnicy wygrali z drużyną Skierniewic 3:2. Natomiast w turnieju indywidualnym nasi zawodnicy wypadli imponująco, gdyż każdy z naszych zawodników stał na tzw. "pudle":

I - miejsce Mariusz Czerwiński - wózki

I - miejsce Monika Borewicz - kobiety

II - miejsce Benedykt Mąkosa - kl. IX-X

III - miejsce Maksym Chudzicki - kl. VI-VIII

Gratulujemy naszym zawodnikom takich wyników i czekamy na kolejne medale.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć