II OGÓLNOPOLSKI MITING LEKKOATLETYCZNY

 

plakat II mitingLA 

Serdecznie zapraszamy na II Ogólnopolski Miting Lekkoatletyczny dla Osób Niepełnosprawnych, który odbędzie się w dniach 30.09 - 02.10.2016 roku na stadionie KCRiS w Kozienicach. Będzie to największa tego typu impreza w Polsce, przewidywana liczba uczestników to ok. 240 osób. Dla najlepszych uczestników przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Przyjazd ekip powinien nastąpić w dniu 30.09.2016 (piątek) w godzinach popołudniowych lub w sobotę rano (01.10) w przypadku osób które nie będą nocowały w Kozienicach. RSSiRON "START" ze swojej strony gwarantuje wyżywienie uczestników oraz dla osób chętnych spoza Radomia i Kozienic - zakwaterowanie. Państwo, ze swojej strony muszą zapewnić jedynie transport uczestników.

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie AKTUALNEGO ORZECZENIA O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI!!!

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W TEJ IMPREZIE, KAŻDY UCZESTNIK BĘDZIE MÓGŁ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURENCJACH DOSTOSOWANYCH DO JEGO MOŻLIWOŚCI, A JEDNOCZEŚNIE SPĘDZIĆ MIŁO CZAS ORAZ NAWIĄZAĆ NOWE ZNAJOMOŚCI.

 

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o szybką deklarację wzięcia udziału w Mitingu.

 

Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 794-494-222 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Regulamin

Karta zgłoszenia