IV miejsce naszej drużyny na Drużynowych Mistrzostwach Polski w Tenisie Stołowym Osób Niepełnosprawnych

 

W dniach 14-15 listopada 2015 roku  w hali Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie, odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym. Była to już kolejna edycja tej imprezy, w której udział wzięło 13 czteroosobowych drużyn, Ekipy rywalizowały  o tytuł Drużynowego Mistrza Polski 2015 roku. 

 

Rywalizacja odbywała się w czterech grupach, z których do fazy pucharowej awansowały  po dwie najlepsze drużyny. Zespół Radomskiego Stowarzyszenia Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "START" wystąpił w następującym składzie:  Mariusz Czerwiński, Monika Borewicz, Maksym Chudzicki, Benedykt Mąkosa oraz rezerwowy Kacper Głąbicki. Zawodnicy RSSiRON „START” rywalizowali w swojej grupie z ekipami z Wrocławia, Katowic oraz Gorzowa Wielkopolskiego. Wygraliśmy pewnie wszystkie trzy mecze                 i z pierwszego miejsca awansowaliśmy do ćwierćfinału. W 1/4 finału pokonaliśmy zespół z Bolesławca z wynikiem 3:1, a w półfinale spotkaliśmy się  z bardzo mocnym zespołem z Zielonej Góry, który ostatecznie wygrał. W pojedynku o 3 miejsce naszym przeciwnikiem był zespół z Warszawy, który i tym razem nieznacznie wyprzedził reprezentację RSSiRON „START”. Ostatecznie nasza drużyna uplasowała się na czwartym miejscu, co jest bardzo dobrym wynikiem.

SERDECZNIE GRATULUJEMY  NASZYM TENISISTOM  I ŻYCZYMY POWODZENIA NA KOLEJNYCH  ZAWODACH!!!