II Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych w Gdańsku

 

II Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych odbyło się w dniach 24-25.10.2015 r. w Gdańsku na hali sportowej Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby. Było to juz  drugie z serii Grand Prix, na którym po raz kolejny w tym roku rywalizowali tenisiści stołowi z różną  niepełnosprawnością  ruchową.

Wśród tak licznej grupy startujących nasz klub reprezentowała grupa 7 zawodników. Nasi zawodnicy rozegrali kolejne dobre zawody i wywalczyli bardzo dobre miejsca w swoich rozgrywkach. 

W klasie 1-3 Mariusz Czerwiński zajął I miejsce wygrywając z całą krajową czołówką  zawodników.  Po bardzo udanym występie Monika Borewicz w klasie 8 zajęła  I miejsce również wygrywając z krajową czołówką.

Pozostałe wyniki naszych zawodników:

Benedykt Mąkosa - 5 miejsce w grupie IX;

Maksym Chudzicki -  miejsce 5-6 w grupie VII;

Adam Wątły - miejsce 9-12 w grupie VII;

Kacper Głąbicki - miejsce 13-16 w grupie VII;

Piotr Mańturz - miejsce 9-12 w grupie VI;

Uzyskane rezultaty satysfakcjonują trenera, który może spokojnie patrzeć w przyszłość na kolejne starty naszych zawodników.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM NASZYM ZAWODNIKOM UZYSKANYCH WYNIKÓW!!!