LETNI OBÓZ SPORTOWY – AKTYWNY WYPOCZYNEK NASZYCH ZAWODNIKÓW

LETNI OBÓZ SPORTOWY – AKTYWNY WYPOCZYNEK NASZYCH ZAWODNIKÓW

W dniach 22.06-02.07.2015 roku niepełnosprawni zawodnicy Radomskiego Stowarzyszenia Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „START” uczestniczyli w „Letnim Obozie Sportowym” w miejscowości Ostrów Mausz.

Obóz sfinansowany został ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki za pośrednictwem Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „START” w Warszawie. Podczas trwania obozu zawodnicy pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorskiej pracowali nad swoimi umiejętnościami sportowymi . Dyscyplinami „królującymi” były jak co roku : lekka atletyka, tenis stołowy , boccia, podnoszenie ciężarów. Nie zabrakło również zajęć na siłowni, sportów wodnych, pieszych wycieczek, gry w siatkówkę, koszykówkę itp. Do domu wszyscy wrócili bogatsi o nowe doświadczenia i wypoczęci. Nie ma to jak aktywny wypoczynek w tak urokliwym miejscu.