Zimowy Obóz Sportowy dla Osób Niepełnosprawnych, Zakopane 2018

IMG 20181125 095140

W dniach 15-25.11.2018 roku niepełnosprawni zawodnicy Radomskiego Stowarzyszenia Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "START" uczestniczyli w Zimowym Obozie Sportowym dla Osób Niepełnosprawnych w Zakopanem. Organizatorem obozu był Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START” w Warszawie za pośrednictwem Radomskiego Stowarzyszenia Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „START”. Obóz dofinansowany został przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Podczas obozu uczestnicy brali udział w zajęciach sportowych z zakresu lekkiej atletyki, pływania, doskonalili grę w boccię oraz tenisa stołowego. Uczestniczyli również w pieszych wycieczkach górskich. Przez cały czas trwania obozu uczestnicy byli pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorskiej.

Dziękujemy wszystkim osobom, które pomagały nam przy organizacji oraz w trakcie obozu. Dziękujemy uczestnikom obozu za wspaniałą atmosferę i ducha sportowego i zapraszamy za rok.