Dobry występ naszych zawodników podczas 3. Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych (Gdańsk, 13-15 października 2017 r.)

 

LJVHkmp

Źródło: www.pzts.pl/aktualnosci/podsumowanie-3-grand-prix-polski-osob-niepelnosprawnych-w-gdansku-2017

 

W dniach 13-15 października 2017 roku odbyło się 3. Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Zawody zostały rozegrane na obiekcie Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku, przy ul. Meissnera 3. Organizatorem zawodów był Polski Związek Tenisa Stołowego oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Łącznie w 3. Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym wzięło udział 141 uczestników. Nie zabrakło wśród nich reprezentantów naszego Stowarzyszenia. W barwach Radomskiego Stowarzyszenia Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „START” wystąpili: Borewicz Monika, która zajęła II miejsce w grupie VIII, Chudzicki Maksym – II miejsce w grupie VII, Mąkosa Benedykt – II miejsce w grupie IX, Mańturz Piotr – 7 miejsce w grupie VI, Głąbicki Kacper – miejsce 7-8 w grupie VII i Jabłonka Barbara – 5 miejsce w grupie VI-VII. Z powodu kontuzji z rozgrywkach nie wzięli udziału Skalik Grzegorz, Kozieł Dariusz oraz Czerwiński Mariusz.

Trener naszej ekipy, Benedykt Mąkosa, podsumował występy swoich podopiecznych jako udane. Szczególną uwagę należy zwrócić na naszą świetnie zapowiadającą się najmłodszą zawodniczkę Basię Jabłonkę (11 lat), która zadebiutowała na zawodach.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom.