Jesienna Spartakiada Sportowa Osób Niepełnosprawnych 07-08.10.2020

 IMG 7147

 

W dniach 07-08.10.2020 r. w budynku RSSiRON „START” w Radomiu przy ul. Maratońskiej 1 odbyły się zawody sportowe pod nazwą „Jesienna Spartakiada Sportowa Osób Niepełnosprawnych”. Organizatorem zawodów był Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START”, a współorganizatorem Radomskie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „START”. Zawody zostały dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu.

Podczas dwudniowych zmagań sportowych rozegranych zostało 10 konkurencji o różnym stopniu trudności: układanie wieży z klocków (konkurencja dla osób na wózkach lub mniej sprawnych), strzał na bramkę kijem do unihokeja, strzał z łuku, bieg w workach, wyścig w tunelu (drużyny 5 osobowe), strzał piórkiem na bramkę (konkurencja dla osób na wózkach lub mniej sprawnych), slalom z kijem do unihokeja, skoki na skakance na czas, tor przeszkód, turniej darta (drużyny 3 osobowe).

Na zakończenie zawodów zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Wszyscy uczestnicy spartakiady mieli zapewnione wyżywienie, ciepłe i zimne napoje oraz opiekę medyczną.

Dziękujemy za przybycie i zapraszamy do udziału w kolejnych zawodach.

 Galeria zdjęć