V Ogólnopolski Miting Lekkoatletyczny Osób Niepełnosprawnych

 

IMG 8113 

W dniach 06-08.09.2019 r. na stadionie Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu im. Marka Łuczyńskiego w Kozienicach odbył się V Ogólnopolski Miting Lekkoatletyczny Osób Niepełnosprawnych. Organizatorem zawodów było Radomskie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „START”. Zawody mogły się odbyć dzięki dofinansowaniu z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, ze środków Województwa Mazowieckiego i Gminy Miasta Kozienice.

W zawodach wzięło udział 175 zawodników z 21 klubów sportowych z całej Polski. Wśród zawodników byli także członkowie kadry narodowej w lekkiej atletyce. Miting lekkoatletyczny został przeprowadzony z podziałem na konkurencje dla zawodników zrzeszonych w PZSN „START” oraz dla zawodników z niepełnosprawnością intelektualną i innymi schorzeniami nie zrzeszonych w PZSN „START”.

Wszyscy uczestnicy Mitingu mieli zagwarantowane wyżywienie i zakwaterowanie. Na najlepszych zawodników czekały atrakcyjne nagrody rzeczowe. Całej imprezie towarzyszyła wspaniała sportowa atmosfera, a rywalizacja między zawodnikami była zacięta i na wysokim poziomie. Dziękujemy wszystkim za udział w zawodach.

Gratulujemy świetnych wyników wszystkim startującym i ukłony zwycięzcom! Do zobaczenia za rok!

 

Galeria zdjęć