XLIX Indywidualne Mistrzostwa Polski w Podnoszeniu Ciężarów Osób Niepełnosprawnych, Bydgoszcz 2022

279736154 5004750089616029 7502673039721397134 n 1

W miniony weekend, 06-08.05.2022, odbyły się w Bydgoszczy XLIX Indywidualne Mistrzostwa Polski w Podnoszeniu Ciężarów Osób Niepełnosprawnych. Radomskie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „START” reprezentowało czterech zawodników: Justyna Kozdryk, Piotr Plesiewicz, Sebastian Wiśniewski, Robert Kupidura.

Był to bardzo udany start dla naszych zawodników. I miejsce w kategorii 45 kg zajęła Justyna Kozdryk. Również I miejsce w kategorii 49 kg zajął Piotr Plesiewicz. Na III miejscu w kategorii 65 kg uplasował się Sebastian Wiśniewski. Debiutujący na Mistrzostwach Polski Robert Kupidura zajął IV miejsce w kategorii 88 kg. Dodatkowo każdy z zawodników zaliczył wszystkie swoje podejścia!!!