Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych Juniorów i Seniorów w Tenisie Stołowym, Kraków 25-27.09.2020

29

W dniach 25-27 września na obiekcie klubu KS „Bronowianka” w Krakowie, odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Wśród zawodników nie zabrakło reprezentantów Radomskiego Stowarzyszenia Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych START.

W kategorii Juniorów Piotr Mańturz (kl.VI) zdobył srebrny medal, a Barbara Jabłonka (kl.VI) brązowy medal.

W kategorii Seniorów Czerwiński Mariusz (kl. III) zdobył złoty medal oraz brązowy w deblu z Januszem Chamotem. Monika Borewicz (kl. VIII) zdobyła brązowy medal w grze pojedynczej oraz srebrny medal w deblu kobiet z Teresą Sturm. Jabłonka Barbara (kl. VI) zdobyła brązowy medal w grze indywidualnej, a Mańturz Piotr brązowy medal w kl VI.

Gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcia źródło: Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych oraz IMPN U-23 | Polski Związek Tenisa Stołowego (pzts.pl)