Zimowy Obóz Sportowy, Zakopane 2020

IMG-20201228-WA0005 

 

W dniach 10-20.12.2020 roku niepełnosprawni zawodnicy Radomskiego Stowarzyszenia Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "START" uczestniczyli w Zimowym Obozie Sportowym dla Osób Niepełnosprawnych w Zakopanem. Organizatorem obozu był Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START” w Warszawie za pośrednictwem Radomskiego Stowarzyszenia Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „START”. Obóz dofinansowany został przez Ministerstwo Sportu oraz przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Podczas obozu uczestnicy brali udział w zajęciach sportowych z zakresu lekkiej atletyki, pływania, doskonalili grę w boccię oraz tenisa stołowego. Uczestniczyli również w pieszych wycieczkach górskich. Przez cały czas trwania obozu uczestnicy byli pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorskiej, psychologa, pielęgniarki i fizjoterapeuty.

Dziękujemy wszystkim osobom, które pomagały nam przy organizacji oraz w trakcie obozu. Dziękujemy uczestnikom obozu za wspaniałą atmosferę i ducha sportowego. Zapraszamy do udziału w kolejnych obozach.

IMG-20201228-WA0013