XVII Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych w Milówce

41

W dniach 1-3 września 2017 odbył się w Milówce XVII Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych, którego organizatorem było Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy. Turniej rozegrany został w dwóch kategoriach: drużynowej i indywidualnej. Wzięło w nim udział 52 zawodników, z pośród których wyłoniono 12 drużyn. Nie zabrakło wśród nich zawodników Radomskiego Stowarzyszenia Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „START”.

Po zaciętej walce, w kategorii drużynowej, najlepsza okazała się drużyna z Łodygowic, zaś drużyna RSSiRON „START” w składzie Monika Borewicz, Kacper Głąbicki i Benedykt Mąkosa zajęła drugie miejsce.

W rywalizacji indywidualnej zawodnicy startowali w pięciu kategoriach: Kobiety – wózki, Kobiety Open, Mężczyźni – wózki, Mężczyźni grupa VI-VII, Mężczyźni grupa IX-X. W kategorii Kobiety Open drugie miejsce zajęła Monika Borewicz, w kategorii Mężczyźni grupa VI-VII Kacper Głąbicki zajął 5-8 miejsce, zaś w kategorii Mężczyźni grupa IX-X trzecie miejsce zajął Benedykt Mąkosa.

Gratulujemy naszym zawodnikom udanego występu i życzymy kolejnych sukcesów.