III Runda Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski, Kraków 2021

237 628 grafika promuj ca 1

W dniach 12-13.06.2021r na stadionie Krakowskiego AWF-u odbył się III Miting z cyklu Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych. Wśród uczestników nie mogło zabraknąć zawodników RSSiRON „START” Radom. W zawodach wzięło udział 7 reprezentantów naszego klubu: Jagoda Kibil, Martyna Marchewka, Alicja Jeromin, Aleksander Kossakowski wraz z przewodnikiem Krzysztofem Wasilewskim i Mateusz Owczarek.

Martyna Marchewka (F32) w pchnięciu kulą zajęła drugie miejsce z wynikiem 4,78m ustanawiając tym samym nowy rekord życiowy.

Mateusz Owczarek w skoku w dal uzyskał wynik 5m76cm i zajął IV miejsce w kategorii OPEN.

Pozostali zawodnicy: Jagoda Kibil, Alicja Jeromin i Aleksander Kossakowski wraz z przewodnikiem Krzysztofem Wasilewskim nie ukończyli biegów z powodów zdrowotnych.